Дещо про гранітні пам'ятники і матеріали.

На цій сторінці Ви знайдете багато корисної інформації про надгробні пам'ятники і граніт, про виробництво і оздоблення пам'ятників, про історію гранітних пам'ятників і нові тенденції в виробництві надгробків.
Ми будемо намагатись якнайчастіше поновлювати цей розділ новими, цікавими і надіємось, що корисними для Вас, шановні відвідувачі, статтями.

ціни на надгробні пам'ятники львів

Як формуються ціни на пам'ятники з граніту? Чому ціна гранітних пам'ятників така висока? Як обгрунтувати ціни на пам'ятники? Де варто замовити пам'ятник з граніту за найнижчою ціною? Читайте далі про ціни на пам'ятники.

Часто на питання про ціну пам'ятника ми отримуємо відповідь по типу: «ціна на пам'ятники абсолютно індивідуальна і повністю залежить від Вашого вибору». Чому трапляється така ситуація?

Детальніше...

Вироби з чорного граніту львів

Традиції похоронного ритуалу налічуєть в нашій країні багато століть і одна з них полягає в тому, що на місці останнього спочинку трагічно загиблого людини встановлюють надгробний пам'ятник, виготовлений з чорного граніту або мармуру. Надгробок з чорного граніту - уособлюють собою траур і неперебутнє горе, печаль з приводу трагічної смерті дорогої і коханої людини. Така наша традиція і їй вже чимало сотень років.

Детальніше...

Після вибору і виготовлення памятника необхідно визначитися з його художнім оформленням, зробити його унікальним. Часто, щоб вшанувати пам'ять рідної нам людини звичних відомостей - імені, прізвища, дати народження і смерті недостатньо, хочеться якось по-особливому підкреслити на ритуальному памятнику або могильній плиті значення покійного у нашому житті, наприклад портретом, характерним пам'ятним написом, цікавим візерунком. Слова подяки або пам'яті, короткі вірші, уривки прози нанесені на пам'ятник з граніту будуть супроводжувати пам'ять про близьку нам людину протягом багатьох десятків років.

Детальніше...

Завдяки своїм фізичним характеристикам та зовнішнім даним, надгробний пам'ятник з граніту практично вічний. Але для збереження його первісного естетичного вигляду, час від часу потрібен догляд за ним. Існує безліч різних хімічних засобів, які містять захисні просочення для граніту, віск, поліролі та інші складники, що допоможуть Вам без допомоги фахівців надовго зберегти колір і блиск цього величного природного каменю. Гранітний памятник не потребує особливих знань по догляду за ним, проте є певні правила та особливості, які варто знати.

Детальніше...

Найбільш поширені форми гранітних пам’ятників: стела (довгаста плита або стовп з написами чи художнім оформленням), арка, хрест та обеліск (стовп з гранями). Стела є найрозповсюдженішою серед поховань в західних країнах. Часто можна побачити надгробки у вигляді скульптур. Найпоширенішим видом пам’ятних скульптур є статуя, а особливо її верхня частина – бюст.

Детальніше...

Вам необхідно замовити пам'ятник, але Ви не знаєте як підійти до цього питання?Далі про основні моменти які необхідно знати, щоб купити пам'ятник і залишитися задоволеним результатом.

Детальніше...

Чому при виготовленні пам'ятників особливою популярністю користується граніт? Які переваги гранітних пам'ятників? На ці питання ми, як виробники пам'ятників у Львові, постараємося відповісти в короткій статті.

Наскільки б ця тема була не приємна для будь-якої людини на Землі, але процес життя влаштований так, що ми всі рано чи пізно втрачаємо рідних і близьких нам людей. Але кожен в душі до кінця своїх днів буде пам'ятати про них.

Детальніше...

При виготовленні пам'ятників з граніту, плитки, бруківки та іншої декоративної продукції, ми використовуємо природний граніт. На відміну від всіх інших альтернативних матеріалів, граніт є найпотужнішим і найміцнішим матеріалом і володіє чудовими властивостями до протистояння зовнішнього середовища.
Він не чутливий до температурних коливань, має низьке водопоглинання і високу стійкість до забруднень. Сам по собі, граніт є одним з найбільш щільних, твердих і міцних гірських порід.

Детальніше...

UA
RU