Щоб залишити нашу пам'ять про них на століття в наші традиції укоренився звичай установки надгробного пам'ятника.

Цей пам'ятник має встановлюватися на довгі століття, щоб весь рід пішов від нас людини міг прийти на цвинтар і вшанувати його пам'ять. Адже сам по собі пам'ятник це не тільки шматок матеріалу з фотографією покійного, пам'ятник - це спогади про людину, це почуття і емоції близьких і родичів.

Цей факт говорить нам про те, що пам'ятник має бути надійним і довговічним. Саме такими характеристиками володіють пам'ятники з граніту. Ці пам'ятники виготовляються при спеціальній обробці граніту професіоналами своєї справи, при використанні спеціальних каменеобробних верстатів і каменеобробних матеріалів, при виготовленні їх саме в цехах з каменеобробки. Гранітні пам'ятники володіють рядом переваг в порівнянні з пам'ятниками з бетону або базальту, а саме морозостійкістю, вологостійкістю, фортецею, надійністю, стійкістю до забруднень, насиченістю кольору природного натурального каменю з різних родовищ граніту.

Наша компанія для виробництва гранітних пам'ятників використовує камінь габро Володарськ-Волинського походження. Наші вироби мають ряд переваг в порівнянні з пам'ятниками Коростишева - природа нашого габбра не має білих включень, що робить наші вироби більш чорними, і великої кількості мікро тріщин, які присутні у виробників гранітних пам'ятників Коростишева.

Крім використання стандартного чорного каменю для виробництва пам'ятників також використовуються різні кольорові види гранітів. Це граніти різних родовищ України, таких як Покостівське родовище граніту, Лезниківське родовище граніту, Капустянське родовище граніту, Межеріченского родовище граніту, Токівське родовище граніту і багато інших. Комбінуючи між собою різні види граніту в одному пам'ятнику, ми можемо створювати надзвичайно красиві шедеври, якими будуть довго захоплюватися всі, хто їх побачить.

Хочеться відзначити, що ми живемо в часи великого прогресу, коли все навколо змінюється і вдосконалюється з великою швидкістю. А що щодо гранітних пам'ятників? Нічого. Вони, як і сто років тому, залишаються найпопулярнішими і найбільш затребуваними серед людей. Можна зробити висновок, що ця стабільність залишиться назавжди. І через кілька століть пам'ятники з граніту так і залишаться кращими у своїй сфері.

Саме завдяки цим моментам гранітні пам'ятники отримали таку популярність серед населення України і всієї Землі. Саме завдяки своїм внутрішнім характеристикам і візуального відображенню пам'ятники з граніту залишаються № 1 серед всіх продажів у сфері торгівлі надгробними пам'ятниками.

⇐ Повернутись назад

UA
RU