Наша Компанія вже тривалий період працює в сфері виготовлення та встановлення гранітних пам'ятників у Львові. Ми можемо з чистою совістю перед Вами заявити , що ми не є посередниками у сфері ритуальних товарів . Ми є власниками діючого цеху з каменеобробки у с.Мшана, Львівської області. За довгі роки нашої роботи ми змогли зарекомендувати себе як фахівці високого рівня , професіонали своєї справи , які можуть виробляти висококласну продукцію з граніту. Ми можемо дати гарантію , що наші вироби з граніту будуть зберігати свій первинний вигляд довгі століття.

Найпоширенішим з наших товарів є пам'ятники з граніту. Отже, які ж тонкощі існують у процесі створення гранітних пам'ятників і що необхідно знати при замовленні пам'ятника.

Взявши до уваги , що зазвичай пам'ятник із граніту встановлюється через рік після поховання , можна замовити гранітний пам'ятник.

Для початку, звичайно , вирішимо питання кому буде встановлюватися пам'ятник з граніту - дитині , жінці, чоловікові , подвійний сімейний пам'ятник або ж це буде родової комплекс . Ця основа дасть поштовх для вибору форм гранітного пам'ятника , його колірних варіацій ( який з гранітів варто використовувати при створенні пам'ятника) , які індивідуальні деталі варто використовувати при декоруванні пам'ятника.

Після цього варто визначитися якої величини буде встановлювана стела. Відштовхуючись від розмірів арки , надалі будуть розраховані всі додаткові деталі. Адже при створенні гранітного пам'ятника для дотримання гармонії повинні бути враховані пропорції між різними складовими пам'ятника - стелою, підставкою , квітниками , надгробної плитою , облицювальної гранітною плиткою.

При розробці зовнішнього вигляду пам'ятника варто пам'ятати про стильову напрямку дизайну і не змішувати несумісні стилі в єдиний комплекс.

Особливо важливим моментом при замовленні пам'ятника з граніту є художні роботи . На цьому моменті свою увагу найчастіше зупиняють замовники і не дарма. Гравірування портрета на гранітному пам'ятнику , стилістика написів , елементи декору (такі як хрест , квіти , свічки , пейзажі) - ці художні роботи повинні доповнювати , підкреслювати і завершувати стилістику гранітного пам'ятника. Їх може виконувати художник гравіровщіка в ручну або спеціальним автоматичним обладнанням , в останньому випадку йому необхідно передчасно гравірувальний верстат по каменю купити.

При замовленні пам'ятника можна прийняти до уваги , що всі мають право вибору - або вибрати гранітний пам'ятник із стандартною комплектацією , стандартних форм і розмірів , або замовити щось індивідуальне , використавши власне придуманий макет пам'ятника , або скориставшись послугами нашого дизайнера.

Безсумнівно , рішення який саме замовити пам'ятник , Ви будете приймати особисто. Але зі свого боку ми постараємося максимально докласти зусиль , щоб порадити Вам , що саме підходить для Вас , і ми можемо гарантувати , що всі роботи з виготовлення гранітного пам'ятника так чи інакше будуть виконані на найвищому рівні.

Довірте виготовлення гранітного пам'ятника нас і Ви не пошкодуєте у своєму виборі.

⇐ Повернутись назад

UA
RU