пам'ятник з граніту ціна львів

Як формуються ціни на пам'ятники з граніту? Чому ціна гранітних пам'ятників така висока? Як обгрунтувати ціни на пам'ятники? Де варто замовити пам'ятник з граніту за найнижчою ціною? Читайте далі про ціни на пам'ятники.

Часто на питання про ціну пам'ятника ми отримуємо відповідь по типу: «ціна на пам'ятники абсолютно індивідуальна і повністю залежить від Вашого вибору». Чому трапляється така ситуація?

Чому немає стандартного прейскуранта з цінами на гранітні пам'ятники?

Ми спробуємо трохи роз'яснити цю ситуацію.

Для початку хотілося б пояснити, чому ціни на пам'ятники досить високі. Це пов'язано з величезною кількістю складових при виробництві гранітного пам'ятника від « А » до « Я». Акцентуємо Вашу увагу, що вся робота, пов'язана з виготовленням гранітних пам'ятників, особливо шкідлива. Спочатку проводиться видобуток сировини (граніту) на кар'єрі. Це досить довга і трудомістка процедура, яка на додаток до всього вимагає великих витрат на дорогу і потужну техніку , на велику кількість працюючих людей. Після видобутку того чи іншого блоку граніту належить його транспортування вантажними машинами в цех з каменеобробки .

Можна сказати, що попередній етап визначає приблизно третину ціни на пам'ятники з граніту.

Після доставки гранітних блоків на виробництво чекає довгий і важкий виробничий процес - розпилювання натурального каменю фрезою, окантовка розпиляних слябів, полірування гранітних поверхонь. Весь цей процес вимагає наявності спеціальних дорогих верстатів, роботу великих фахівців своєї справи, все це супроводжується колосальними витратами на електроенергію та інструмент.

Ціна на деталь пам'ятника з граніту, в момент коли вона випускається з цеху з каменеобробки, сформована приблизно на дві третини.

Після цього починається найвідповідальніша частина роботи - ручна робота. Професіонали своєї справи, різьбярі й художники, повинні виконати дуже складну і копітку роботу , щоб сформувати остаточний вигляд гранітного пам'ятника.

Крім того хочеться відзначити, що на вартість деталей випущених на виробництві пам'ятників впливає використовуваний вид граніту і його габаритні розміри , адже чим більше деталь , тим складніше її виготовити .

Хотілося б сказати , що в цьому процесі не описана роль посередників, які на сьогоднішній день зустрічаються часто-густо. Як би це не було сумно , але їх ціни на пам'ятники , по нашій практиці , збільшені приблизно в два рази (з урахуванням того, що вони не несуть витрати на виробничі процеси). Таким чином, хотілося б порадити Вам зв'язуватися з прямими виробниками і купувати пам'ятники з граніту за найнижчими цінами.

Після вище сказаного сподіваюся Ви розумієте чому досить важко відповісти на питання про вартість пам'ятників. Таким чином якщо Ви хочете дізнатися які ціни на пам'ятники у Львові або скільки коштує гранітний пам'ятник чи пам'ятник з мармурової крихти - зателефонуйте нам і ми зможемо дати Вам точну відповідь після індивідуальної бесіди.

UA
RU