Стела ( арка )

- основна деталь пам'ятника з граніту. Стела - це вертикальна або горизонтальна надгрбна плита на якій розміщено портрет та інформація про померлого. Її стандартні і найбільш часто поширені розміри лавірують між 80см * 40см до 120см * 60см.

Тумба ( підставка )

- стандартна складова пам'ятника з граніту. Тумбочка при встановленні пам'ятника розміщується на фундамент і є підставкою під арку. Поширена стандартна ширина підставки вибирається під стелу і коливається від 50см до 70см .

Квітник

- останній стандартний елемент пам'ятника з граніту. Найчастіше квітник, як тумбочка, виконується з такого ж матеріалу як і арка .

Надгробна плита ( надгробок )

- елемент пам'ятника, який встановлюється на квітники. Найчастіше цей елемент пам'ятника використовується в тому випадку, коли часто приїжджати на могилу і стежити за станом квітів у родичів немає можливості .

Вази, кулі

- ці елементи пам'ятника з граніту використовуються для оформлення могил. Вази із граніту є найнадійнішими і накрасивішими елементами для розміщення на пам'ятнику. Завдяки вазам з граніту красу гранітного пам'ятника завжди зможуть підкреслити живі чи штучні квіти.

Столи і лавки з граніту

- ці елементи пам'ятника з граніту також використовуються для благоустрою могили. Надійний і міцний гранітний матеріал дозволить стояти лавочці з граніту і столу з граніту століття. І завдяки цьому Ви завжди зможете посидіти поруч з пам'ятником і згадати близьких.

Гранітна плитка

- є універсальним виробом з граніту. Гранітну плитку можна використовувати як в декоруванні пам'ятників з граніту так і в різних побутових і будівельних процесах . Ви можете облицювати фасад будівлі, або ж викласти гранітною плиткою підлогу - завдяки її міцним властивостям Ви можете бути впевнені, що гранітна плитка прослужить Вам століття.

Підвіконня з граніту

- ці вироби допоможуть створити стильний інтер'єр в квартирі. Вони підійдуть до будь-якого дизайну приміщень. Крім свого зовнішнього вигляду гранітні підвіконня особливо довговічні і будуть виглядати як нові навіть через 50 років.

Стільниці з граніту

- одне з найкращих рішень при виборі інтер'єру для кухні. Цілісна гранітна стільниця є самою стильною і красивою з усіх відомих на даний момент варіантів . Але крім цього гранітна стільниця найбільш міцна і невибаглива при догляді за нею.

Cхема пам'ятника:

основні конструкційні елементи надгробного пам'ятника

UA
RU